Pleťové krémy, séra a oleje

Planeta Organica představuje komplexní přírodní prostředky pro nekompromisní výživu a péči o pleť i pro ty nejnáročnější zákaznice. Harmonie exkluzivních přírodních olejů a  rostlinných výtažků, to je hlavní přednost pleťové kosmetiky Planeta Organica.

Přípravky pleť vyživují, zvyšují hutnost a zlepšují tonus pleti. Umožňují pleti dýchat a zachovávají tak, její svěžest.

Oční okolí

Výživné a mimořádně účinné, ale současně také velmi jemné a nedráždivé, takové jsou přípravky Planeta Organica, určené pro citlivou pleť kolem očí. Zbavte se jemných vrásek a "papírové" kůže kolem očí. Pružná a záživá pokožka, odolávající nežádoucím vnějším vlivům.

Čištění pleti

Bez čistoty není krásy - fytoaktivní mléko, čistící gelová pěna, či jemný tonik pro každodenní odlíčení, doplněné hloubkově čistící maskou, peelingem s přírodními AHA kyselinami nebo krémovým peelingem k odstranění odubřelých buněk a prozáření pleti.

Intenzivní péče

Pleťové masky Planeta Organica, je způsob, jak dopřát pleti maximální péči a regeneraci. Koktejl aktivních přírodních látek nastartuje procesy buněčné regenerace a aktivního znovuzrození svěží a zářivé pleti.

© 2016 Planetaorganica.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky