Šampony

Šampony značky Planeta organica neobsahují SLS/ SLES ( dráždivé pěnicí látky, které vysušují pokožku hlavy a mohou tak podporovat vznik lupů, případně zvyšovat svědivost pokožky hlavy) a ke konzervaci nejsou používány parabeny.

Naopak hlavními aktivními látkami jsou vzácné rostlinné oleje, které zabraňují naměrnému vysušování vlasů a kůže. Cedrový, rakytníkový, olivový nebo naříklad olej z damašské růže jsou jen příklady pokladů z přírody celého světa, používané ve vlasové kosmetice značky Planeta Organica.

Vlasové balzámy

Vlasové balzámy - kondicionéry slouží k uzavření a uhlazení vlasů po mytí, jejich výživě a snížení statické elektřiny.

Balzámy obsahují vzácné rostlinné oleje jako například arganový či eukalyptový a aktivní výtažky z léčivých rostlin, které zklidňují pokožku hlavy a vlasů poskytují komplex vitamínů, minerálů a stopových prvků, které činí vlasy odolnější před působením vnějších vlivů.

Neobsahují silikony, které znemožňují vlasům dýchat a ke konzervaci nejsou použity parabeny

Masky na vlasy

Vlasové masky Planeta organica jsou určeny k intenzivní péče o vlasy.

Rostlinné oleje a aktivní přírodní látky posilují vlasové folikuly, stimulují růst zdravých a pevných vlasů. Dodávají vlasům sametový lesk a pružnost.

Masky používejte 1 x týdně, naneste na umyté vlasy, rozemněte po celé délce vlasů a nechte několik minut působit.

Vybrat si můžete po dle Vašeho typů vlasů, případně můžete masky střídat podle potřeby.

© 2016 Planetaorganica.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky